Producenci
Marka Zemex
  
 
ZEMEX to marka tworzona w nowoczesnej, południowokoreańskiej fabryce NS Industrial we współpracy ze znakomitymi wędkarzami z krajów Europy środkowej i wschodniej. Motywem przewodnim marki Zemex jest tworzenie najwyższej jakości wędek feederowych, karpiowych i spinningowych. Przy użyciu autorskich technologii i najnowszych materiałów wykorzystywanych przy produkcji wędzisk, marka Zemex uzyskała miano producenta sprzętu "Premium" dla najbardziej wymagających wędkarzy. 
 
ZEMEX dzięki stałej komunikacji z wędkarzami, zna ich potrzeby co finalnie przekłada się na wysoką wartość użytkową i rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W ofercie marki znajdziemy wędki drogie, wykonane w topowych technologiach oraz wędki tańsze dla wędkarzy ceniących dobrą jakość za niewielkie pieniądze. Oferta została dostosowana w taki sposób, aby każda z wędek posiadała inne cechy i pozwoliła dopasować sprzęt do własnych preferencji. 

ZEMEX to dziś międzynarodowa grupa firm dystrybucyjnych z siedzibą w Korei. W każdym biurze pracują eksperci, którzy doskonale znają niuanse i specyfikę swoich regionów, co pozwala im w pełni sprostać wysokim standardom współczesnego rynku wędkarskiego.
Produkty polecane
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium